زندگی نامه هومن برق نورد/شروع با تئاتر و شهرت با تلویزیون
زندگی نامه هومن برق نورد/شروع با تئاتر و شهرت با تلویزیون
هومن برق نورد متولد ۵ دی ۱۳۴۸ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون می باشد، تا مقطع دیپلم رشته برق درس خوانده است، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس وارد ساخت ساز موسیقی شد حالا از مشهورترین بازیگران طنز تلویزیون است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،هومن برق‌نورد در ۵ دی ۱۳۴۸ در تهران به دنیا آمده است. هومن برق‌نورد بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و تلویزیون است. 

هومن برق‌نورد در یک خانواده ۵ نفره متولد شد او دو خواهر دارد که یکی از آنها کارگردان است و دیگری استاد نقاشی در خارج از کشور است. هومن برق نورد دارای دیپلم برق می باشد.

فعالیت خود را سال ۱۳۶۹ وقتی ۲۱ ساله بود بدون تجربه قبلی از تئاتر شروع کرد ، می گوید زندگی هنری ام را مدیون مجید جعفری هستم که در تئاتر به من میدان داد.

سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۶ ساله بود با سریال ابووهب بهلول وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم یک تکه نان سال ۱۳۸۳ در ۳۵ سالگی بازی در سینما را تجربه کرد.

از سال ۱۳۸۷ با سریال اشک ها و لبخندها دیده شد اما شهرت اش در سال ۱۳۸۹ با سریال ساختمان پزشکان در کنار بهنام تشکر شروع شد.

او سپس با سریال چک برگشتی ، سریال دزد و پلیس در سال ۹۱ و سپس سریال دودکش بسیار درخشید

هومن برق نورد چند سالیست ازدواج کرده و متاهل می باشد او در برنامه دورهی گفت اگر می توانست یک آرزو برآورد کند ، آرزوی همسرش را برآورده می کرد

Views: 7