زندگی نامه مهرزاد جعفری/شروع فعالیت با مترجمی و رسیدن به بازیگری
زندگی نامه مهرزاد جعفری/شروع فعالیت با مترجمی و رسیدن به بازیگری
مهرزاد جعفری متولد ۸ مهر ۱۳۶۹ در تهران، بازیگر است، فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معدن (اکتشافات) می باشد که فعالیت خود را با ترجمه کتاب و زیرنویس فیلم شروع کرد و حالا بازیگری می کند

به گزارش پایگاه خبری شباویز،مهرزاد جعفری متولد ۸ مهر ۱۳۶۹ در تهران مترجم و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی معدن در گرایش اکتشاف و دارای مدرک تافل نیز می باشد، پدرش علی جـعفری نام دارد که سامی صدایش می کنند و مادرش پوران فرخ روز نام دارد.

مهرزاد در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده است اما از انجایی که به زبان انگلیس مسلط بود خیلی زود توانست به یکی از مترجمان موفق و مطرح تبدیل شود.

او در سن نوزده سالگی کار ترجمه را شروع کرد و با (ترجمه) زیرنویس کردن سریال لاست، سریالی که بسیار پرطرفدار بود توانست خود را به اهالی هنر معرفی کند.

سپس با سیما تیرانداز آشنا شد و با گذراندن دوره های بازیگری نزد سیما تیرانداز در تئاتر نیازمندی ها به کارگردانی سیما تیرانداز بازی کرد همین امر سرنوشت مهرزاد جعفری را تغییر داد و او را به عنوان یک بازیگر توانمند مطرح کرد.

مهرزاد سال ۱۳۹۴ با بازی در نمایش نیازمندی ها به کارگردانی خانم سیما تیرانداز دیده شد او در یک مصاحبه گفته بود که بازیگر شدنش را مدیون خانم سیما تیرانداز است. آقای جعفری پس از آن سکانس های کوتاهی در سریال عاشقانه و سریال گشت پلیس بازی کرد. وی در سال ۱۳۹۸ نیز در سریال از سرنوشت فصل دوم نقش نوید را بازی کرد.

وی همچنین در سال ۱۳۹۹ در سریال پرطرفدار بچه مهندس ۳ دیده شد که سبب شهرت و محبوبیت بیشترش شد. مهرزاد جعفری در جدیدترین کارش نیز در سریال شرم بازی کرده است وی در این سریال نقش نیما را بازی کرده است.

Views: 9