زندگی نامه مرتضی حیدری/از مجری گری تا پزشکی
زندگی نامه مرتضی حیدری/از مجری گری تا پزشکی
مرتضی حیدری متولد ۲۷ خرداد ۱۳۴۷ در تهران ؛ مجری و گوینده اخبار است، فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران و دکترای رشته مدیریت از دانشگاه بوردو فرانسه می باشد که همسرش نیز فوق تخصص دارد

به گزارش پایگاه خبری شباویز،مرتضی حیدری مجری خبر و اخبارگو و مجری گفتگوهای سیاسی و مناظره انتخاباتی و مجری برنامه پایش (زاده ۲۷ خرداد ۱۳۴۷)، در محله سه راه آذری شهر تهران در خانواده ۷ نفره است.

وی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی در رشته فیزیوتراپی از دانشگاه تهران است و همچنین فارغ‌التحصیل دکترای رشته مدیریت و فوق لیسانس فیزیوتراپی از دانشگاه تهران نیز می‌باشد.

از سال ۱۳۷۸ تا کنون وارد عرصه اجرا و گویندگی خبر شده و حالا یکی از مجریان گفتگوهای مسئولان سیاسی و چهره ها و مناظره انتخاباتی است، آخرین برنامه گفتگو محور او مجری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است.

مرتضی حیدری در سال ۱۳۹۲ وقتی ۴۵ ساله بود با دکتر زهره کاظمی پزشک فوق تخصص سرطان زنان که اهل سیستان و بلوچستان می باشد ازدواج کرد و فعلا فرزندی ندارد

مرتضی حیدری علاوه بر کار اجرا، در مطب خود مشغول فعالیت است. همچنین گاهی کار مشاوره و نویسندگی نیز انجام می دهد. منبع اصلی درآمد او حضور در مراسم ها، سمینارها و کنفرانس ها به عنوان مجری است که عملاً بخش قابل ملاحظه ای از کل درآمد زندگی او از همین کار است.

Visits: 162