زندگی نامه سیروس میمنت/حواشی و ناگفته ها
زندگی نامه سیروس میمنت/حواشی و ناگفته ها
سیروس میمنت متولد ۱۳۳۹ در کرمانشاه، بازیگر است، دانش آموخته مقطع دیپلم می باشد در ۱۴ سالگی هنر را با کارگردانی شروع کرد و در ادامه بازیگر سینما و تلویزیون شد، آقای بازیگر در ۱۹ سالگی ازدواج کرده است

به گزارش پایگاه خبری شباویز،سیروس میمنت رنجبر متولد ۴ خرداد ۱۳۳۸، بازیگر و فیلمنامه‌نویس ایرانی است. اصالت خانوادگی سیروس میمنت رنجبر، به شهر کرمانشاه باز می‌گردد. پدر و مادر او نیز اهل کرمانشاه هستند. سیروس میمنت در محله فقیرنشین کرمانشاه به دنیا آمد و بزرگ شد.

سال ۱۳۴۶ وقتی ۸ ساله بود که اتفاقی دیدن یک فیلم سینمایی مسیر زندگی اش را تغییر داد تا در کنار کارگری به دیدن فیلم و آرزوی بازیگر شدن بیاندیشید.

در ۱۴ سالگی با علاقه ای که داشت توانست نخستین فیلم کوتاه خود را بسازد. این فیلم کوتاه خرافات نام داشت. در آن زمان آن قدر مشغول دیدن فیلم های گوناگون با سبک های مختلف شد که توانست تمام فنون بازیگری را بیاموزد به همین علت بدون شرکت در دوره های آموزشی فیلم کوتاه خود را ساخت و حتی در جشنواره شهر خودش مقام دوم را از آن خود کرد.

سیروس میمنت در سال ۱۳۵۸ وقتی ۱۹ ساله بود ازدواج کرد که حالا ثمره آن ۴ فرزند پسر می باشد او در کنار کار، فیلم می ساخت و در تئاتر هم بازی می کرد

سیروس میمنت در سال ۱۳۷۶ با نقش آفرینی در مجموعه همه فرزندان من مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و این نخستین تجربه جدی او محسوب می شود. او بعد از آن در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم معجزه خنده وارد دنیای سینما شد و توانست بر پرده سینما نیز حضور پیدا کند.


سیروس میمنت  در یکی از مصاحبه هایش گفته بود، من همیشه تلاش می کنم تفاوت را در تیپ سازی و ایفای نقش هایم داشته باشم. این تلاش پیش از جلوی دوربین رفتن انجام می شود تا شبیه به کاراکترهای گذشته ام نباشم

سیروس میمنت بازیگر سینما و تلویزیون در روز چهارشنبه ۲۳ فروردین۱۳۹۶ با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

Visits: 9