زندگی نامه اشکان دلاوری/نسبت اشکان با امیررضا دلاوری
زندگی نامه اشکان دلاوری/نسبت اشکان با امیررضا دلاوری
اشکان دلاوری، بازیگری است که در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۷۰ متولد شده است. وی دارای لیسانس معماری و لیسانس نمایش-بازیگری است. او برادر کوچکتر امیررضا دلاوری نیز است که در حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان بازیگر فعالیت می‌کند

به گزارش پایگاه خبری شباویز،اشکان دلاوری متولد ۱۹ اسفند ۱۳۷۰، بازیگر است، او لیسانس معماری و لیسانس نمایش-بازیگری دارد، وی برادر کوچکتر امیررضا دلاوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون می‌باشد.

دلاوری به طور حرفه‌ای تکواندو کار می‌کند و در مسابقات شمیرانات، مدال طلا را به خانه برده است. در همین مسابقات، اشکان دلاوری نیز موفق به کسب مدال نقره شده است.

برای اولین بار، اشکان دلاوری با بازی در سریال “زیر پای مادر” (قبلاً با نام “لبخند رخساره”) که توسط بهرنگ توفیقی کارگردانی شده بود، به عنوان بازیگر حضوری جلوی دوربین قرار گرفت. او در این سریال در کنار بازیگران مشهوری مانند آتیلا پسیانی و بهناز جعفری نقش ایفا کرد.

اشکان دلاوری بازیگری خود را با تئاتر آغاز کرده است و در راستای این حوزه، در نمایش‌های مختلفی شرکت کرده است. از جمله کار‌های او می‌توان به نمایش‌های “ریچارد”، “پاتوق”، “کالاندولا”، “مائو بودن”، “نگو نیست بگو نمی‌بینم”، “تئاتر سعدی”، “تابستان سی و دو”، “کله پوکها” و “همسایه آقا” اشاره کرد.

در سریال تلویزیونی “گاندو ۲” به کارگردانی جواد افشار، اشکان دلاوری در نقش “فرشید”، یکی از ماموران امنیتی، حضور داشت و این نقش را بازی کرد. علاوه بر آن، او در فیلم‌های کوتاهی به نام “نبض” و “راس ساعت ۰۰:۰۰” نیز نقش آفرینی کرده است. همچنین، وی در فیلم سینمایی “خانه ماهرخ” نیز حضور داشته است.

در سال ۱۳۹۶، اشکان دلاوری در دو سریال مهم حضور داشت که برای وی تحولی در زندگی حرفه‌ای به همراه داشت. یکی از این آثار، بازیگری در سریال “ستارخان” به کارگردانی محمدرضا ورزی بود که نقش مهمی را بازی کرد. با بازی با استفاده از مهارت خود، او توانست نقش خود و همچنین شهرت خود را در بین تماشاگران تلویزیون برجسته کند. همچنین، اشکان دلاوری در سریال “ایراندخت” نیز به کارگردانی محمدرضا ورزی حضور داشت.

اشکان دلاوری با بازی در سریال “ستارخان” توانست تجربه‌ی موفقی در بازیگری را برای خود به دست آورد. او در این سریال به همراه بازیگرانی مانند سام قریبیان، سعید نیک‌پور، عبدالرضا فیاضی و عزت‌الله مهرآوران همکاری کرد. این تجربه به تجربه‌های حرفه‌ای اشکان دلاوری افزود.

همچنین، اشکان دلاوری در سریال “گاندو۲”، که یک سریال پرچالش و موضوع بحث‌برانگیزی بود، نقش یک مامور امنیتی به نام فرشید را بازی کرد. در این سریال، او به همراه همکارانش به دنبال جاسوسان بود.

Views: 31