زندگی نامه آزیتا رضایی/خاله رویا
زندگی نامه آزیتا رضایی/خاله رویا
آزیتا رضایی هنرپیشه و مجری برنامه کودک با استعداد و مشهور کشورمان متولد اواخر دهه شصت و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. همچین ایشان فارغ التحصیل مدرک لیسانس رشته ادبیات فارسی می باشد. ایشان ابتدا فعالیت خود را با نویسندگی شروع کرد سپس کارگردان شد و حالا در مقام بازیگر و برنامه ساز مشغول بکار است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز، آزیتا رضایی اردیبهشت سال ۱۳۶۰ در شهر تهران به دنیا آمده است ، وی مجری و کارگردان تئاتر و برنامه کودک می باشد . وی در رشته ادبیات فارسی تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است ، در ابتدا نویسنده و کارگردان بود اما پس از مدتی وارد عرصه بازیگری و اجرا شد .

این هنرمند دوست داشتنی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۴  با بازی در سریال ” مهر خوبان” به کارگردانی و نویسندگی یوسف سید مهدوی آغاز نمود و در دهه هشتاد به عنوان مجری در برنامه رنگین کمان حضور یافت.

در سال ۱۳۸۱ خانم رضایی به عنوان کارگردان از سید مجتبی ظریفیان برای بازی در تئاتر دعوت نمود که آشنایی آنها از همان موقع شکل گرفت و در نتیجه در سال ۸۷ ازدواج کردند.

در سال ۱۳۸۴ در برنامه رنگین کمان حضور یافت و در همان موقع نام خاله رویا ملقب گرفت. سپس در سال ۸۹ مجتبی ظریفیان در برنامه رستوران کودکان وارد همکاری با همسرش شد و نام عمو مهربان را برای خود انتخاب کرد.

Views: 1138