زندگی نامه آزاده مهدی زاده/بازیگر
زندگی نامه آزاده مهدی زاده/بازیگر
آزاده مهدی‌زاده، بازیگر سینما و تلویزیون، سال 1363 در شهر تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی گرافیک است و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۲ با بازی در سریال «فقط به خاطر تو» به کارگردانی اکبر منصور فلاح آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،آزاده مهدی زاده متولد ۸ آذر سال ۱۳۶۳ در تهران بازیگر سینما و تلوزیون است، وی تحصیلات اش در مقطع کارشناسی گرافیک می باشد.

آزاده مهدی زاده دو برادر و یک خواهر بزرگتر دارد. وی علاقه زیادی به تیم فوتبال پرسپولیس دارد ولی در میان ورزش ها بیشتر به اسکی و تنیس علاقمند است.

آزاده مهدی زاده اولین بار در تلویزیون سال ۱۳۸۹ در ۲۶ سالگی در سریال فاصله ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال قهوه تلخ، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای آزاده مهدی زاده محسوب می شود و همکاری با هنرمندانی همچون دانیال حکیمی ، فاطمه گودرزی ، مریم کاویانی و سوگل طهماسبی را تجربه کرد.

خانم مهدی زاده در سال ۱۳۸۹ دوره ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۳ سریال مهم تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم آزاده مهدی زاده در این سال، بازیگری در سریال فاصله ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده، سریال قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری و سریال پرانتز باز به کارگردانی کیومرث پوراحمد محسوب می شود.

در این سال ها آزاده مهدی زاده با هنرمندان بسیاری تجربه ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران رضا توکلی با ۳ مرتبه، سوگل طهماسبی با ۲ مرتبه، مریم کاویانی با ۲ مرتبه، رضا کیانیان با ۲ مرتبه و آرش نوذری با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با آزاده مهدی زاده داشته اند.

Visits: 21