روزبه را در پرسپولیس نگه نداشتند، به استقلال رفت
روزبه را در پرسپولیس نگه نداشتند، به استقلال رفت
کاپیتان استقلال روزگاری در پرسپولیس حضور داشت که این باشگاه در حفظ آن ناموفق بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، روزبه چشمی که طی سالیان اخیر در استقلال عضویت داشته و نمایش درخشانی در ترکیب این تیم ارائه کرده و حضور در جام جهانی و گلزنی در این رقابت‌ها را هم در کارنامه دارد، طی سال‌های ۸۷ تا ۹۲ عضو رده‌های پایه باشگاه پرسپولیس بود ولی در نهایت با جدایی از جمع سرخ پوشان به صبای قم و در ادامه استقلال رفت.

پایان رافت، پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگوی تلویزیونی در خصوص دوران حضور روزبه چشمی در این تیم عنوان کرد: آن زمان که سرمربیگری تیم جوانان پرسپولیس بودم و شروع کارم در این عرصه بود، بازیکنان خوبی دراختیار داشتیم که پنج بازیکن ما از سوی اکبر محمدی، سرمربی وقت تیم جوانان ایران انتخاب شدند و یکی از آنها، روزبه چشمی بود.

او ادامه داد: روزبه چشمی همان زمان هم در جوانان پرسپولیس بازیکنان بسیار خوب و البته کمی بازی‌گوش بود. در سن جوانی قرار داشتند و این مورد غیرطبیعی نبود. بازیکن خوبی بود و پیشرفت کرد که قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ هم یکدیگر را در آکادمی ملی المپیک یکدیگر را دیدیم و خوش و بش کردیم.

سرمربی سابق جوانان پرسپولیس یادآور شد: همان زمان ما به باشگاه پرسپولیس نامه نوشتیم تا پنج بازیکن را حفظ کنند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.رافت اضافه کرد: الان آقای محسن خلیلی که مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس است و خودمان هم درکنارشان هستیم، دوست داریم به رده پایه توجه جدی شود چون فوتبال برای رده‌های پایه است.پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: سال گذشته محمد عمری با قرارداد ۵۰۰ میلیون تومانی به تیم بزرگسالان پرسپولیس رفت و از دیاباته و پریرا بهتر کار کرد.

Views: 1

  • منبع خبر : ورزش سه