رشد قیمت طلا و انواع سکه در معاملات امروز
رشد قیمت طلا و انواع سکه در معاملات امروز
قیمت انواع سکه و طلا در معاملات امروز نهم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته، افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۳۲ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۳۰ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۰۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۳۷ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۴۸۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک دو هفته گذشته کاهشی بوده است، اما در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش روبرو شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم‌‌ با افزایش ۲۳۷ هزار تومانی به نرخ ۲۶ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۴۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۰ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با کاهش ۱۶ صدم درصدی، ۲۰۶۲ دلار است.

Views: 2