رشد قیمت طلا و انواع سکه در معاملات امروز بازار
رشد قیمت طلا و انواع سکه در معاملات امروز بازار
قیمت دلار آزاد و سکه امروز 30 آبان، در جریان معاملات بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۱ هزار و ۶۷۸ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۸۸۹ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۲۴۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۶۷۹ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۶۱۲ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۳۴۸ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۱۴۰ تومان معامله شد؛ نرخ دلار طی روزهای گذشته کاهشی بوده است؛ اما در جریان معاملات امروز دلار با افزایش ۲۸۰ تومانی ‌مواجه شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افزایش ۱۸۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۴۹۸ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۹۲ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با افزایش ۴۶ صدم درصدی، ۱۹۸۶ دلار قیمت گذاری شده است.

Views: 2