رشد قیمت بیت کوین در معاملات امروز
رشد قیمت بیت کوین در معاملات امروز
قیمت بیت کوین طی ساعات گذشته 2 درصد افزایش یافت و توانست از 28 هزار و 300 دلار عبور کند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، قیمت بیت کوین بیش از ۲ درصد بالا رفت و به ۲۸ هزار و ۳۸۶ دلار رسید.

با این حساب ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی به ۵۵۴ میلیارد دلار رسیده که نسبت به ۷ روز گذشته بیش از ۳ درصد افزایش داشته است.

در معاملات امروز همچنین ۹۱۳ هزار بیت کوین به ارزش ۲۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابه جا شده و تعداد کل بیت کوین‌های جهان هم به ۱۹ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۲۵۶ عدد رسیده است.

برخلاف بیت کوین اما اتریوم ۰.۳ درصد عقب نشینی کرد و به قیمت ۱۵۸۱ دلار رسید. دیگر ارزهای مطرح بازار هم به جز سولانا کاهش قیمت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در معاملات امروز تجربه کردند، به‌گونه‌ای که ریپل ۰.۶ درصد کاهش یافت و ۴۹ سنت خرید و فروش می‌شود.

کاردانو هم یک درصد پایین آمد و ۲۵ سنت دست به دست می‌شود. قیمت دوج کوین در معاملات ساعات گذشته ۰.۶ درصد پایین آمده و به ۰.۰۵۹ دلار رسیده است. سولانا اما ۲.۵ درصد بالا رفت و ۲۴ دلار در هر واحد خرید و فروش می‌شود.

به‌طور کلی در معاملات امروز ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی ۱.۲ درصد افزایش یافت و ۱۰۹۰ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته این بازار ۶۰ میلیارد دلار حجم خورده که ۶۴ درصد نسبت به دیروز بیشتر بوده است.

Visits: 1