رسانه‌های ضد انقلاب فردی که ۸ ماه قبل از زندان آزاد شده را در زندان زاهدان کشتند!
رسانه‌های ضد انقلاب فردی که ۸ ماه قبل از زندان آزاد شده را در زندان زاهدان کشتند!
رسانه‌های ضد انقلاب در حالی در روز‌های گذشته خبری را درباره اقدام به خودکشی یک زندانی بلوچ در زندان مرکزی زاهدان منتشر کرده‌اند که این فرد 8 ماه پیش از زندان آزاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های ضد انقلاب در حالی در روز‌های گذشته خبری را درباره اقدام به خودکشی یک زندانی بلوچ در زندان مرکزی زاهدان منتشر کرده‌اند که این فرد ۸ ماه پیش از زندان آزاد شده است.

رسانه‌های ضد انقلاب مدعی شده‌اند، زندانی به نام اسلم صدیقی سال ۱۴۰۱ بازداشت و به زندان مرکزی زاهدان منتقل شده و روز گذشته در زندان از طریق زدن رگ دست خود اقدام به خودکشی کرده است.

اسلم صدیقی سال گذشته از زندان آزاد شده است و اخبار منتشر شده در مورد این فرد صحت ندارد.

این درحالی است که رسانه‌های ضد انقلاب نوشته‌اند: این فرد به دلیل شکنجه و‌آزار و اذیت و بلاتکلیفی به طور اعتراضی و به دلیل نداشتن شیوه‌دیگری دست به خودکشی زده است!

شمس‌آبادی دادستان زاهدان در رابطه با این موضوع گفت: اسلم صدیقی از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ در زندان ایرانشهر بوده و بعد از این تاریخ از زندان آزاد شده و آزادی او ادامه دارد.

تنها ۵ رسانه اصلی ضد انقلاب در ۴۶ روز ابتدای اغتشاشات سال ۱۴۰۱ بیش از ۳۸ هزار دروغ را با هدف اغوای مخاطبان، روی خروجی‌های خود منتشر کردند.

Visits: 2