دعوت شورای ائتلاف کهگیلویه و بویراحمد برای حضور گسترده در برنامه‌های فجر انقلاب
دعوت شورای ائتلاف کهگیلویه و بویراحمد برای حضور گسترده در برنامه‌های فجر انقلاب
شورای ائتلاف کهگیلویه و بویراحمد برای حضور گسترده مردم و نیروهای جریان انقلاب در برنامه‌های فجر انقلاب بیانیه داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد
به‌مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی بیانیه شماره ۷ خود را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: در طلیعه کلام، اعیاد ماه رجب المرجب و ایام فجر انقلاب اسلامی را به فجرآفرینان و دل‌دادگان عزت و استقلالِ این مرز و بومِ کهن شادباش می‌گوییم و تهنیت.

حلولِ سرشارِ از خاطراتِ خطیرِ ایام فخرآفرینِ فجرِ انقلاب اسلامی، یادآورِ از خودگذشتگی‌ها، حماسه‌ها، حبس‌ها و شهادت‌طلبی‌های پولادین مردانی‌ست که برای «نه» گفتن به سلسله طواغیتِ زمان و مآلاً به بار نشستنِ «شجره طیبه» انقلاب اسلامی، هم خونِ دل خورده‌اند و هم خونِ سرخ داده‌اند.

اینک به پاسِ ارج نهادن به آنان که در آفرینشِ این پدیده نوین در سپهرِ سیاست جهانی یعنی انقلاب اسلامی از متاعِ جان خویش گذشته‌اند و طرحی نو درافکنده‌اند، مردمِ زمان‌شناس و فهیم را به مشارکتِ شورآفرین در آیین‌های سالگشتِ پیروزی انقلاب اسلامی فرا می‌خوانیم.

حضورِ غیرت‌مندانه امَّت اسلامی علیرغمِ همه کاستی و تنگناهای معیشتی در نمایشِ شور و شعور انقلابیِ ۲۲ بهمن‌ماه، بارقه امید را در قلوب همگان در این سرایِ بلندآوازه می‌تابانَد و کاخِ آمال و آرزوهایِ معاندان و بداندیشان ِ ایران و ایرانی را ویران خواهد کرد. نکته حیاتیِ دیگر، بزرگ‌ترین گرانیگاهِ سیاسی اجتماعیِ پیش رویِ ملت ما، انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری‌ست که تقنین قوانین و نظارتِ بر حسنِ اجرائیات را بر دوش دارد و خنَّاسان و شیاطین سعی در عدم اقبالِ توده‌های مردم را بدان در سر می‌پرورانند.

بی تردید برای توسعه پایدار در همه ابعاد و ساحت‌ها، اقتدار و اعتلاءِ کشور اسلامی، خشنودی ارواحِ شهیدانِ ایران زمین و امتثالِ اوامرِ زعیمِ حکیم‌مان حضرت امام خامنه‌ای «أدامَ اللَّهُ عُمرَهُ» در آوردگاهِ دشمن‌ستیزِ انتخابات، مشارکتِ قاطع خواهیم داشت و یکایکِ مردمِ متدین، انقلابی و بصیرت‌مندمان را پرشورتر از سال‌های گذشته در پاسداشتِ این میراث سترگ امام و شهیدان برای ساماندهی امور اقتصادی و تحوُّلی نوین در توسعه همه‌جانبه کشورِ عزیزمان دعوت می‌کنیم پاینده باد تفکر ناب و اندیشه اسلامی و زنده باد ایران و ایرانی.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب‌ اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

Visits: 2