دستگیری ۲ گروه از شکارچیان متخلف در شهرستان کازرون
دستگیری ۲ گروه از شکارچیان متخلف در شهرستان کازرون
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کازرون از دستگیری دو گروه از شکارچیان در این شهرستان خبر داد و افزود: گروه اول با ۷ فرد تیهو در کوهسرخ کازرون و گروه دوم با ۱۳ فرد تیهو در بخش خشت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، آرمان بیرامی با تشریح جزییات  این عملیات اظهار داشت: موضوع دستگیری این افراد با صورتجلسه و  تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کازرون در ادامه با بیان اینکه اعضای یگان حفاظت این شهرستان  در دو عملیات جداگانه در ساعت یک بامداد و گروه دوم ساعت ۴ بامداد شکارچیان را به دام انداختند افزود: چشمان بیدار یگان حفاظت در عرصه های تحت مدیریت حفاظت این شهرستان خواب ندارند و همواره در تلاشی شبانه روزی برای حفظ محیط زیست می کوشند.

این مسوول با اشاره به اینکه شکار پرندگان تیهو روایت دردناک شکار جانوران تشنه در کنار چشمه های آب است افزود:و حکایت شکارچی هایی که با شکار ناجوانمردانه پرندگان، نوازنده سمفونی مرگ موجودات تشنه می شوند، حیات وحش این شهرستان  را تهدید می کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کازرون خاطر نشان کرد: حیات وحش شهرستان کازرون در سایه طعمه بی رویه و بی رحمانه شکارچیان در معرض تهدید قرار گرفته و دیرزمانی است که شکارچی ها با پنهان شدن در گوشه ای، پرندگانی را که برای خوردن آب به چشمه می آیند ناجوانمردانه و بی رحمانه شکار می کنند.

Views: 2