خواهر شهید عجمیان: آرمان‌های روح‌الله، دست دشمن را تُهی کرد
خواهر شهید عجمیان: آرمان‌های روح‌الله، دست دشمن را تُهی کرد
خواهر شهید عجمیان گفت: سال 1401 سال پرتنشی برای ایران اسلامی بود و آرمان‌ها و روح الله‌ها برنامه‌های دشمنان را بهم ریختند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سعیده عجمیان، خواهر شهید روح‌الله عجمیان، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه کرج، گفت: اگر تدبیر رهبر معظم انقلاب نبود امروز نمی‌توانستیم با توجه به بدترین اتفاقاتی که درسال گذاشته داشتیم با عزت و افتخار درکنار هم باشیم.

وی بیان کرد: جوانان پاکی مانند روح‌الله‌ها و آرمان ها رفتند و امروز عزت ایران اسلامی را مدیون خون پاک این عزیزان هستیم.

خواهر شهید عجمیان افزود: آرمان‌ها و روح‌الله‌ها کل برنامه‌های دشمنان را زیر و رو کردند و امسال می‌بینیم که اسرائیل در معرض نابودی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: سرزمین ایران اسلامی صاحبی دارد که حرفهایش از لسان امام زمان (عج الله) جاری می‌شود و فردی مدیر، شایسته، مدبر و والا مقام است.

خواهر شهید عجمیان یادآورشد: روح‌الله جوانی پاک، ساده زیست و از بچگی عاشق شهادت بود و دیدیم که در جریان اغتشاشات سال گذشته چه بلایی سرش آوردند به طوریکه متهمان در دادگاه می‌گفتند وقتی بر روی قفسه سینه اش پریدیم صدای شکسته شدن سینه اش را شنیدیم.

وی تاکید کرد: آرمانها و روح الله ها از خون این عزیزان در کشور تازه شروع شده و ایران پر از روح الله و آرمان شده است.

خواهرشهید عجمیان گفت: حجاب مناسبی درجامعه نست و مشکل از بانوان فقط نیست بلکه مردان بی غیرتی که در پارک‌هاهمسران بی حجاب خود را نیز می چرخانندهم مقصرند.

وی یاد آورشد: امروز درجامعه اسلامی چرا بانوان حجاب نباید راحت زندگی کنند و حرف بزنند و مساله حجاب را چه زمانی و چه کسی درست می‌کند؟

این سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه کرج گفت: با داشتن رهبری مانند سید علی بهترین کشور هستیم به شرط اینکه گوش به فرمان ایشان باشیم.

وی اضافه کرد: امروز باید بچه‌ها را از همان بچگی با آرمان‌های انقلاب آشنا کرد بنابراین پدرها و مادرها باید دقت نظربیشتری در خصوص کلاس‌های بی هدف و گوش‌هایی که در دست فرزندانشان است داشته باشند.

وی تاکید کرد: یکی از مشکلات امروز مدارس آن است که خیلی از رهبرمعظم انقلاب توضیح داده نمی‌شود بنابراین باید بچه هایی آماده کنیم که سربازان گمنام امام زمان عج الله باشند.

Visits: 2