خبر خوش مدیرکل راه و شهرسازی برای طرح فرزندآوری در گچساران
خبر خوش مدیرکل راه و شهرسازی برای طرح فرزندآوری در گچساران
مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر ۱۰۰ قطعه زمین برای ۲۰۰ نفر متقاضی طرح فرزندآوری در گچساران در نظر گرفته شده و به زودی تحویل داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد راستا اظهار کرد: راه و شهرسازی در راستای جوانی جمعیت در طرح فرزندآوری به متقاضیان واجد شرایط زمین خواهد داد.

 وی بیان کرد: در شهرستان‌های مارگون، بهمئی، دهدشت و گچساران این اقدام انجام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰۰ قطعه زمین برای ۲۰۰ نفر متقاضی طرح فرزندآوری در گچساران در نظر گرفته شده و به زودی تحویل داده می شود.

 راستا عنوان کرد: هر قطعه آن حدود ۱۸۰ لی ۲۰۰ متر مربع است.

 وی گفت: متقاضیان پس از تشکیل پرونده و تایید نهایی با آنها قرارداد منعقد می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: متقاضیان باید پس از انعقاد قرارداد و تحویل زمین به آنها در عرض دو ماه ساخت و ساز خود را آغاز کنند.

راستا بیان کرد: در همین خصوص نیز به متقاضیان ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی پرداخت می‌شود.

وی افزود: این وام به شرط اینکه قبلاً متقاضیان از تسهیلات بانکی مسکن استفاده نکرده باشند به آنها تعلق خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: زمین‌های طرح جوانی جمعیت در گچساران محدوده بیمارستان بی بی حکیمه و جنب حوزه علمیه و سایت خامی نهضت ملی واقع شده است.

راستا اضافه کرد: زمین‌ها مجانی بوده ولی معابرسازی، آماده سازی، کوچه سازی با خود متقاضی است که در این خصوص نیز با بسیج سازندگی سپاه قراردادی منعقد شده و قیمت نهایی این اقدامات پس از برآورد به متقاضیان اعلام می‌شود.

 وی گفت: متقاضیان نیز پس از اعلام قیمت نهایی مبلغ را در اقساط ۸ ساله پرداخت خواهند کرد.

Visits: 2