خبر خوب از پروژه‌های بهداشتی درمانی در کهگیلویه
خبر خوب از پروژه‌های بهداشتی درمانی در کهگیلویه
معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بازدید خود از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه با بیان این‌که پروژه‌ها روند اجرایی خوبی دارند گفت: مرکز خدمات درمانی امام علی(ع) دهدشت بهمن‌ماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالفضل دهبانی‌زاده معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بازدید از پروژه‌های بهداشتی درمانی در کهگیلویه، در جمع خبرنگاران هدف از بازدید‌ها را بررسی چالش‌ها، مسائل و کمبودهای شهرستانی با تکیه بر نیازهای حوزه بهداشت و درمان عنوان کرد و اظهار کرد: تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی مطابق استانداردهای روز بالاخص به نتیجه رساندن بیمارستان‌های در حال احداث از اهداف این بازدیدها است.

وی در خصوص بازدید خود از بیمارستان در حال ساخت چرام گفت: پس از رفع موانع و مشکلات این بیمارستان، پروژه در فاز اول (تکمیل سازه) تا پایان ماه تحویل موقت می‌شود و اقدامات لازم جهت شروع فاز دو نیز آماده شده است.

دهبانی‌زاده با توجه بازدید از پایگاه اورژانس شهری چرام و مرکز جامع خدمات درمانی امام علی (ع) کهگیلویه افزود: پیشرفت فیزیکی اورژانس ۱۱۵ شهری بالغ بر ۵۵ درصد بوده که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال روند ساخت این پروژه به اتمام خواهد رسید و مرکز جامع خدمات درمانی امام علی(ع) نیز با پیشرفت ۸۵ درصدی روند ساخت را طی می‌کند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان بهمن ماه سال‌جاری به بهره‌برداری برسد.

وی پروژه زایشگاه بیمارستان امام خمینی دهدشت را یادآور شد و گفت: این پروژه با مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع با پیشرفت قابل قبول بالغ بر ۴۵درصدی در انجام عملیات سفت کاری بوده که پیشرفت پروژه به نسبت شروع کار بسیار عالی و قابل قبول است.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بازدید از ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی لنده را یادآور شد و اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان لنده ۵۵ درصد است که امیدواریم پس از رفع موانع تا پایان سال این پیشرفت به ۸۰درصد برسد.

Visits: 4