خبرهای خوش برای فرودگاه گچساران در یک نشست ویژه
خبرهای خوش برای فرودگاه گچساران در یک نشست ویژه
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: استانداردسازی و توسعه فرودگاه گچساران در جهت تقویت اقتصاد وتجارت منطقه ای، چابکی در اقدامات مرتبط با صنعت و رفاه حال مردم مطالبه به حق کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گازگچساران و شهروندان است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کمالی در دیدار با نعمت اله سرلک مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان هواپیمایی کشور در گچساران اظهار کرد: فرودگاه شهید امیدبخش به غیر از جابه جایی شهروندان گچساران می تواند مکانی برای جابه جایی مسافران  شهرستان های مجاور در استان های خوزستان؛ کهگیلویه و بویراحمد، فارس و بوشهر باشد.

وی بیان کرد: با افتتاح پتروشیمی و سدچم شیر گچساران و قرار گرفتن گچساران به عنوان شاهراه جنوبی کشور این فرودگاه نقش مهمی دارد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن گچساران به عنوان منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان ظرفیت های لازم را برای یک فرودگاه بین المللی دارد.

کمالی عنوان کرد: بی تردید توسعه و تجهیز فرودگاه گچساران به جذب سرمایه گذاران کمک خواهد کرد.

وی گفت: در حال حاضر مجموعه نفت گچساران جلسات متعددی به جهت استانداردسازی و تجهیز بهینه فرودگاه برگزار و تصمیمات بسیار خوبی اتخاذ کرده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: تلاش می شود با تدابیر اندبشیده شده تا در عمل این فرودگاه را به فرودگاهی در شأن مردم منطقه تبدیل کنیم .

به گزارش فارس صمیمی ، مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان هواپیمایی کشوری نیز ضمن تشکر از تلاشهای در حال انجام، توصیه های لازم برای افزایش ضریب امنیتی فرودگاه را متذکر و برای تحقق ارتقاء کیفی فرودگاه به صورت تمام قد اعلام آمادگی کردند.

Visits: 2