«حسینیه معلی» پربیننده‌ترین برنامه مناسبتی تلویزیون شد
«حسینیه معلی» پربیننده‌ترین برنامه مناسبتی تلویزیون شد
مطابق با آخرین آمار اعلام شده از سوی مرکز تحقیقات صداوسیما درباره برنامه‌های سیما در دهه اول محرم سال جاری، برنامه «حسینیه معلی» از شبکه سوم سیما، پربیننده‌ترین برنامه‌ مناسبتی دهه اول محرم شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، نتایج نظرسنجی انجام شده از سوی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما حاکی از آن است که در دهه اول محرم سال جاری در مجموع ۵۲.۴ درصد از پاسخگویان، بیننده ویژه‌برنامه‌های دهه اول ماه محرم شبکه‌های سیما بوده‌اند که این عدد نسبت به سال گذشته ۸.۱ درصد رشد یافته است.

براساس نظرسنجی مذکور، برنامه «حسینیه معلی» با ۳۰.۶ درصد بیننده و رضایت ۸۹.۹ درصدی در صدر برنامه‌های مناسبتی محرم قرار گرفته است و پس از آن «مرثیه خوانی حاج محمود کریمی» از شبکه دوم سیما با ۱۰.۷ درصد مخاطب و رضایت ۹۰.۹ درصدی جای گرفته است.

همچنین برنامه‌های «حسینیه ایران» و «روضه خانگی» از شبکه اول سیما، «باب‌القبله» از شبکه پنجم سیما، «باکربلا» از شبکه آموزش، «روایت کربلا» و «خیمه‌گاه» از شبکه قرآن، «تنها مسیر» (سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان) از شبکه افق و «باحسین حرف بزن» از شبکه نسیم از جمله پرمخاطب‌ترین برنامه‌های امسال در ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین (ع) بودند.

۵۹ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، نمایش مراسم عزاداری دهه اول محرم از تکایا و هیأت‌های شهرها و روستاهای کوچک را موفق ارزیابی کرده‌اند.

Views: 1