حزب‌الله پایگاه‌های اسرائیلی را در هم کوبید
حزب‌الله پایگاه‌های اسرائیلی را در هم کوبید
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد چند مقر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و محل استقرار نظامیان اسرائیلی را در شمال فلسطین اشغالی در حمایت از مردم غزه هدف قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش حزب‌الله لبنان، بعدازظهر امروز (جمعه)، در چند بیانیه از حمله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان، ظهر امروز، در بیانیه‌ای اعلام کرد در حمایت از مردم فلسطین و نیروهای مقاومت یک جرثقیل که با خود تجهیزات جاسوسی در منطقه «دوفیف» به همراه داشته، با سلاح مناسب هدف قرار داده است.

حزب‌الله همچنین در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد مقرهای نظامی «حدب یارون» و «المرج» در شمال فلسطین اشغالی را با تسلیحات مناسب مورد حمله قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان در عین حال اعلام کرد حدود ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر امروز به وقت محلی، محل استقرار تانک‌ها و توپخانه ارتش اسرائیل را در منطقه «خربه ماعر» هدف حمله قرار داده است.

حزب‌الله حدود یک ساعت بعد از انتشار این بیانیه، در بیانیه‌ای دیگر خبر داد رزمندگان مقاومت، دو گروه از نظامیان اسرائیلی را در مقر نظامی «رامیه» و بین پادگان «زرعیت» و مقر «برکیه ریشا» مورد حمله قرار داده‌اند.

مقاومت لبنان حدود ساعت ۱۶:۱۰ به وقت محلی نیز با صدور یک بیانیه دیگر اعلام کرد مقر نظامی «رویسه القرن» در مزارع شبعای اشغالی را با سلاح مناسب هدف حمله قرار داده است.

حزب‌الله لبنان از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حمایت از مردم فلسطین و نیروهای مقاومت در صدها عملیات نظامی مقرها و پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حمله قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرده است که تا زمان تداوم حملات به نوار غزه، به مواضع ارتش اسرائیل حمله خواهد کرد.

Visits: 3