حجت‌الاسلام صدیقی: سیدحسن نصرالله در خط مقدم مبارزه با قاتلین است
حجت‌الاسلام صدیقی: سیدحسن نصرالله در خط مقدم مبارزه با قاتلین است
خطیب نماز جمعه تهران گفت: سید حسن نصرالله در جبهه مبارزه با قاتلین همیشه در خط مقدم دیده می‌شود و با همه وجود خود از جبهه مقاومت حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، در  خطبه‌های نماز جمعه این هفته (جمعه ۱۲ آبان) تهران، با اشاره به تحولات غزه، گفت: جهاد در قرآن کریم در اموری تشریح شده که پروردگار در این امور مؤمنین را مکلف به جهاد و جنگ کرده است. خداوند صریحاً در قرآن کریم اعلام کرده که اگر کسی با شما می‌جنگند با آنها بجنگید.

وی افزود: اگر مظلوم به دستور خدا کمر همت ببندند و به میدان بیاید تا ظالم را خلع سلاح کند، خداوند او را یاری خواهد کرد.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه جهاد برای حمایت از مظلومین و مبارزه با ظالم است، تاکید کرد: مسیری را رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با ظلم و جنایت رژیم منحوس صهیونیستی ترسیم نمودند و فرمودند از هیچ فرصتی برای مقابله با اسرائیل نمی‌گذریم و از کسانی که در مقابل ظالمان ایستادگی کنند تمام قد حمایت می‌کنیم.

وی افزود: سید حسن نصرالله در جبهه مبارزه با قاتلین همیشه در خط مقدم دیده می‌شود؛ بنابراین حضورش یک حضور معنوی، فرهنگی، نظامی و تبلیغی است که با همه وجود خود از جبهه مقاومت حمایت می‌کند.

خطیب نماز جمعه تهران یادآور شد: سلام خدا بر جبهه مقاومت و همه مردم لبنان و مردم یمن که هرروز قوی‌تر از گذشته می‌شوند. امروز یمن یکی از ظرفیت‌های جبهه مقاومت است و برای حمایت از مظلومین غزه قد علم کرده است.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه عراق و نیروهای حشد الشعبی شعله‌های قهر خدا برای نابود کردن اسرائیل هستند، عنوان کرد: امروز جبهه مقاومت یک جبهه عظیم بین‌المللی است.

وی با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان و دیدار شیرین نوجوانان و جوانان با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: این ملاقات یک دیداری بسیار مبارک و درس آموزی بود که خار چشم کدخدا پرستان است.

خطیب نماز جمعه تهران بابیان اینکه اتفاقاتی که این روزها در جبهه مقاومت می‌افتد از مکتب ولایت و امامت نشأت گرفته و پرچم آن در دست رهبر ما بوده است، گفت: امت اسلامی با توجه به آیات دلگرم باشند و پشت مجاهدان جان بر کف بایستند و برای رضای خدا هر نوع حمایت ممکن را از مردم مظلوم غزه انجام دهند.

وی ادامه داد: هر روز سفره جدیدی به این جبهه مقاومت اضافه می‌شود تا با صهیونیست‌های نژادپرست مقابله صورت گیرد. امیدوارم همه دولت‌های اسلامی همانطور که رهبر عظیم‌الشانمان فرمودند، با رژیم صهیونیستی قطع رابطه کرده و سفرای این رژیم جعلی را بیرون کنند و دست به تحریم همه‌جانبه اسرائیل بزنند.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به سفر آیت الله رییسی به استان کردستان گفت: سفر رییس جمهور به استان کردستان جای تقدیر دارد و این مردم عزیز و مرزبان کردستان چه حماسه ای در استقبال از رییس جمهور مکتبی و مردمی ما آفریدند و جواب دندان شکنی به همه یاوه گویانی که فکر می کنند می توانند بین شیعه و سنی ایجاد اختلاف کنند، دادند.

صدیقی تصریح کرد: احساسات پاک مردم کردستان اعم از شیعه و سنی در صف واحد قابل تقدیر است البته قبل از این سفر هم رییس قوه قضاییه دیداری با علمای کردستان داشتند و احساسات و عواطف این مردم نسبت به نظام و پرچمدار نهضت مستضعفان آیت الله خامنه ای قابل تقدیر است.

Visits: 2