جنایت بیمارستان المعمدانی غزه جنایت علیه تمام بشریت بود
جنایت بیمارستان المعمدانی غزه جنایت علیه تمام بشریت بود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جنایت دیشب اسرائیل در بیمارستان المعمدانی تنها جنایت علیه مردم فلسطین و غزه نبود بلکه جنایت علیه تمام بشریت بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید علی احمدزاده در تجمع مردم یاسوج در محکومیت جنایت شب گذشته رژیم کودک‌کش اسرائیل در بمباران بیمارستان المعمدانی غزه گفت: امروز یک روز خاص است تمام مردم آزادی‌خواه جهان جمع شدند و خشم و انزجار خود علیه اقدام رژیم نسل‌کش اسرائیل را نشان دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: عده‌ای نابخرد و نادان به سردستگی آمریکا ملت مظلوم و بی‌دفاع غزه و فلسطین را به خاک و خون کشیدند و در حال نسل کشی در غزه هستند.

وی با بیان اینکه مسلمانان در مقابل این پدیده زشت نسل کشی در غزه سکوت نکنند، افزود: وظیفه کشورهای اسلامی در قبال جنایت فجیع بمباران بیمارستان و کشتار زنان و کودکان بیمار، مظلوم و بی‌دفاع سنگین‌تر است و سران کشورهای اسلامی در میدان مبارزه با دشمنان حضور داشته باشند که وعده الهی در آزادی قدس شریف نزدیک است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مطالبه مردم آزادی‌خواه جهان جلوگیری از کشتار مردم مظلوم غزه و پایان یافتن نسل کشی توسط اسرائیل غاصب است. 

احمدزاده با اشاره به اینکه جنایت شب گذشته اسرائیل تنها علیه مردم مظلوم فلسطین و غزه نبود بلکه جنایت علیه تمام بشریت بود، گفت: همه دنیا باید علیه این جنایتکاران به پا خیزند.

وی با اشاره به اینکه جنایت و نسل کشی اسرائیل در غزه محکوم است، گفت: کشتار مردم بی گناه و زنان و کودکانی که برای درمان در بیمارستان حضور داشتند محکوم است.

احمدزاده خاطرنشان کرد: تمام مجامع دنیا این اقدام ضد بشری را محکوم کنند و علیه این جنایتکاران مقابله کنند.

Visits: 1