جزئیات قیمت ارز و سکه در معاملات امروز بازار
جزئیات قیمت ارز و سکه در معاملات امروز بازار
قیمت دلار در معاملات امروز دوم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۵۱ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۲۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۵۶ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۲۷۸ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۵ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۸۶۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته کاهشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش ۲۰۰ تومانی روبرو شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افژایش ۱۵۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیزبا افزایش ۱۵۷ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش ۵ صدم درصدی، ۲۰۵۳ دلار است.

Views: 2