جبهه مقاومت اسلامی بیش از هر زمان دیگری اکنون مقابل رژیم کودک کش فلسطین است
جبهه مقاومت اسلامی بیش از هر زمان دیگری اکنون مقابل رژیم کودک کش فلسطین است
رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: رژیم غاصب صهیونیستی بیش از هر زمان با حقیقت غیر قابل انکار جبهه مقاومت اسلامی روبرو است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی جمعه در حاشیه برگزاری مراسم روز قدس در شیراز افزود: در حال حاضر رژیم غاصب صهیونیستی بیش از هر زمان با حقیقت غیر قابل انکار جبهه مقاومت اسلامی روبرو است و جنایت های پیوسته آنان در غزه ناشی از احساس خطر بیش از پیش سردمداران ترور و تجاوز رژیم غاصب از دریافت ضربه نهایی و حذف از جغرافیای جهانی به دست جبهه مقاومت با هدایت و رهبر معظم انقلاب است.

رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی (قدس سره) که فرمودند « روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است.» تأکید کرد: قدس شریف به لطف و یاری خدا و فریاد مسلمین جهان و دفاع جهان اسلام از کشور ستمدیده فلسطین از چنگال غاصبین صهیونیستی آزاد خواهد شد .

در راهپیمایی روز جهانی قدس رئیس کل دادگستری فارس ، دادستان مرکز استان ، مسئولان قضایی استان همدوش با سایر اقشار جامعه با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

در این مراسم پرشکوه که از میدان امام حسین (ع) شیراز تا شبستان امام خمینی (ره) آستان مقدس شاهچراغ (ع) ادامه یافت؛ رییس کل دادگستری فارس به همراه معاونین دادگستری، دادستان مرکز استان فارس، و جمعی از قضات و کارکنان دادگستری استان و مجتمع های قضایی شیراز، بسیج حقوقدانان و کارکنان سازمان های وابسته به قوه قضائیه در استان فارس، وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری با پیوستن به خیل عظیم راهپیمایان ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین جنایات رژیم غاصب و کودک کش رژیم صهیونیستی و ایادی استکبار را محکوم کردند.

موسوی روز جهانی قدس را روز نماد آزادی خواهی و ظلم ستیزی، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار و روز اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از ظلم و ستم مستکبران و تروریست های جهانی به ویژه رژیم منحوس، تروریست، کودک کش و جنایتکار قدس و حامیان آن دانست و گفت: هنوز جنایت قبلی رژیم صهیونیستی فراموش نشده که جنایت تازه تری را در تأیید سبوعیت و خوی درندگی خود به ثبت رساندند که نمونه آخر آن حمله به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت تعدادی از سرداران رشید اسلام است.

وی در ادامه روز جهانی قدس را روز حمایت از مردم ستمدیده فلسطین و روز فریاد برای رهایی قبله اول مسلمانان جهان از چنگال صهیونیست های غاصب غارتگر دانست و بیان داشت: حضور پرشکوه مردم و ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی در این همایش عظیم جهانی نشان از بصیرت ،آگاهی و شعور سیاسی و دینی است.

وی با اشاره به این که ملت انقلابی و همیشه در صحنه با لبیک به ندای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) امروز به خیابان ها آمدند تصریح کرد: مردم ما امروز با سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل به دفاع از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین برخواستند.

موسوی در راهپیمایی روز جهانی قدس با آرزوی آزادی قدس شریف یاد آور شد: اسرائیل خود می داند که باید یک روز از صحنه روزگار حذف شود و این امر واقعیتی است که هر لحظه به آن نزدیک می شود.

Visits: 3