جایزه سال برای خداداد و زندگی شیرینش
جایزه سال برای خداداد و زندگی شیرینش
کتاب زندگینامه خدادادعزیزی ستاره فوتبال ملی ایران به عنوان کتاب برگزیده انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی انتخاب شد.

با گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه، کتاب «توخداداد عزیزی هستی »نوشته جواد رستم زاده که به زندگی نامه این ستاره بزرگ فوتبال ایران در دهه های قبل  پرداخته از سوی انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی ایران به عنوان کتاب برگزیده مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت. 

در این مراسم که در سالن همایش های ایوان شمس تهران و با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک ،سازمان لیگ برتر فوتبال و جمعی از اهالی رسانه و عکاسان و پیشکسوتان نویسنده ورزشی برگزار شد دکتر عبدالحمید احمدی،رئیس انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی ایران با رونمایی و معرفی کتاب«تو خداداد عزیزی هستی»به اهمیت ورود خبرنگاران ورزشی به عرصه کتاب اشاره کرده و جای خالی این اینگونه آثار در ادبیات کشور را بستر خوبی برای فعالیت نویسنده ها در بیوگرافی نگاری چهره های ماندگار ورزش کشور عنوان کرد.دکتر احمدی با تقدیر از جواد رستم زاده نسخه امضا شده کتاب را به نمایندگی از همه اهالی رسانه به جعفر تبریزی یکی از قدیمی ترین عکاسان ورزشی ایران اهدا کرد.  

رستم زاده هم ضمن قدردانی از انجمن نویسندگان و عکاسان ورزشی به بیان چگونگی خلق اثر و همکاری خداداد عزیزی برای انتشار کتاب زندگی نامه اش پرداخت و این کتاب را نقشه راه مناسبی برای نسلی دانست که آرزوهای بزرگی در سر دارد. وی لوح تقدیر خود را در این مراسم از علی کاوه عکاس مشهور ورزش ایران دریافت کرد. 
ی
احسان محمدی مجری برنامه هم در بیان اهمیت چاپ و انتشاراین کتاب گفت: “امیدوارم ورزشکاران ما مانند آقای عزیزی به حدی از شجاعت برسند که اجازه دهند همچون ستاره های مشهور دنیای ورزش کتاب زندگی نامه آنها منتشر شود.گفتنی است این کتاب در طول سال اول انتشار به چاپ سوم رسیده است.”

Views: 0

  • منبع خبر : ورزش سه