جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد : فتح خرمشهر نماد پایداری و مقاومت ملت ایران

کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، جانشین فرمانده سپاه فتح استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عملیات غرور آفرین بیت المقدس گفت: رزمندگان استان دوشادوش سایر رزمندگان در تیپ المهدی ، فجر ،لشکر ۲۵ کربلا ،الهادی و فاطمه‌ زهرا (س) در پاکسازی خرمشهر از لوث وجود متجاوزان عراقی شرکت کردند.سرهنگ انصاری افزود: جان برکفان کهگیلویه وبویر احمد‌ی با نثار ۴۳ شهید و ده‌ها جانباز در این عملیات همچون عملیات‌های دیگرنقش بسزایی داشته اند.
وی با بیان اینکه این عملیات ۳۸ روز بعد از عملیات پیروز مندانه فتح المبین انجام شد، گفت: دشمن توان دفاعی خود را در عملیات فتح المبین از دست داد ورزمندگان اسلام با تاکتیک غافلگیرکننده در مدتی کوتاه عملیات بزرگ بیت المقدس را با موفقیت انجام دادند. 
سرهنگ انصاری با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد، ادامه داد:در این روز تاریخی، ۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر مربع از خاک وطن آزاد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کهگیلویه و بویراحمد
جفای مسؤولان به تیم فوتبال بویراحمد/تراژدی تیم شهرداری یاسوج در حال تکرار است

کاپیتان تیم فوتبال بویراحمد گفت: چرا باید یک پزشک همه زندگی خود را وقف یک تیم کند اما مسؤولان از زیر بار مسؤولیت شانه خالی کنند.

کهگیلویه و بویراحمد
توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است/بدون توجه به حجاب شکست می خوریم

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است و اگر ما نتوانیم این سنگر را حفظ کنیم شکست سنگینی را خواهیم خورد.

کهگیلویه و بویراحمد
رشته‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه علمیه خواهران دهدشت راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به ظرفیت مدرسه علمیه خواهران دهدشت از راه‌اندازی تحصیلات تکمیلی درجهت توسعه دانش در این مرکز علمی خبر داد.