جانشین غیرمنتظره برای نویر: گران‌ترین دروازه‌بان دنیا
جانشین غیرمنتظره برای نویر: گران‌ترین دروازه‌بان دنیا
بایرن مونیخ مذاکرات برای جذب کپا آریسابالاگا، دروازه‌بان اسپانیایی، را با مدیران چلسی آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه،

مصدومیت مانوئل نویر بیشتر از حد انتظار طولانی شده و او احتمالا نمی‌تواند در چند هفته ابتدایی بوندسلیگا در ترکیب بایرن مونیخ به میدان برود. 

این بازیکن پس از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راهی تعطیلات شد و در حالی که مشغول اسکی بود پایش را شکست و مجبور شد آن را به تیغ جراحان بسپارد و ادامه فصل را از دست داد. 

بایرن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای جذب جانشین او اقدام کرد و یان زومر را به خدمت گرفت اما او هم چند روز قبل با امضای قراردادی رسما به اینتر پیوست تا شرایط برای بایرن در آستانه شروع مسابقات بوندسلیگا دشوار شود. 

حالا اسپورت وان خبر داده که مدیران این باشگاه مذاکرات برای به خدمت گرفتن آریسابالاگا را آغاز کرده‌اند و امیدوار هستند که بتوانند به زودی به توافقی برای انتقال او به آلیانز آرنا برسند.

اسپورت وان تاکید کرده که توماس توخل شخصا از مدیران بایرن خواسته که برای جذب این دروازه‌بان اسپانیایی اقدام کنند. این دو پیش از این و در زمان حضور این مربی آلمانی در چلسی با یکدیگر همکاری داشتند و حالا توخل بار دیگر قصد دارد او را در تیمش داشته باشد.

این در حالی است که او در زمان حضورش در استمفوردبریج تصمیم گرفت ادوارد مندی را به این بازیکن ترجیح بدهد و از او به عنوان دروازه‎‌بان شماره یکش استفاده می‌کرد اما حالا خواهان جذب کپا به عنوان جانشین نویر است.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه