ثبات قیمت دلار و افزایش نرخ انواع سکه ‌در معاملات امروز
ثبات قیمت دلار و افزایش نرخ انواع سکه ‌در معاملات امروز
قیمت دلار آزاد امروز 4 آذر، در جریان معاملات بازار نسبت به روز گذشته ثابت بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۱ هزار و ۷۷۷ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۹۷۹ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۳۳۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۷۷۳ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۶۷۵ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۳۷۵ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۱۸۰ تومان معامله شد؛ در جریان معاملات امروز دلار بدون تغییر معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با رشد ۲۹۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۳۳۸ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، ۲۰۰۲ دلار قیمت گذاری شده است.

Visits: 2