تیراندازی سواداگران مرگ به سمت پلیس منجر به قتل یک شهروند و مجروحیت یک مامورشد
تیراندازی سواداگران مرگ به سمت پلیس منجر به قتل یک شهروند و مجروحیت یک مامورشد
ساعاتی قبل سرنشینان خودروی حامل مواد مخدر اقدام به تیراندازی به سوی ماموران پلیس کردند که این تیراندازی منجر به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس و کشته شدن یکی از شهروندان در حاشیه بلوار ورودی زاهدان شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، ساعاتی قبل در پی اطلاع ماموران انتظامی از جابجایی یک محموله مواد مخدر صنعتی در مسیر ورودی به زاهدان، اقداماتی در جهت توقیف خودرو معمول و هشدارهای لازم برای توقیف خودرو انجام که سرنشینان خودرو مجرمان اقدام به تیراندازی به سوی ماموران پلیس کردند که این تیراندازی منجر به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس و اصابت گلوله آنان به یکنفر از شهروندان در حاشیه بلوار و کشته شدن وی شد.

ماموران بلافاصله برای پیشگیری از متواری شدن سوداگران مرگ و قاتل شهروند اقدام به زمین گیر کردن سوداگران مرگ و اخطار به تسلیم کردند که همچنان به سمت مامورین تیراندازی که در عمل مقابله به مثل یکنفر قاچاقچی مسلح مواد مخدر به هلاکت رسید.

از آنان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توقیف، مقدار بالغ بر ۱۵ کیلو هروئین کشف، یک قبضه اسلحه کلاش و سه خشاب کلاش و ۶۷ فشنگ جنگی ضبط و اقدامات تکمیلی قانونی نیز در حال انجام است.

Visits: 1