توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است/بدون توجه به حجاب شکست می خوریم
توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است/بدون توجه به حجاب شکست می خوریم

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است و اگر ما نتوانیم این سنگر را حفظ کنیم شکست سنگینی را خواهیم خورد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس ، همایش دانش‌آموزان انقلابی با عنوان نهضت «ما زنده‌ایم» با حضور بیش از ۹۰۰ دانش‌آموز دختر دبیرستانی در راستای نشاط و شادابی در سایه‌سار عفاف و حجاب در شهر یاسوج  برگزار شد.

سعادت صالحی‌نیا رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان و نقش‌آفرینان اصلی در جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت:  این همایش با محوریت دانش‌آموزان در راستای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی تشکیل شد.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین با تبریک آغاز ماه ربیع‌الاول افزود: نقش جامعه زنان در اسلام از صدر تاکنون بر کسی پوشیده نیست و کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود.

سرهنگ جهانگیر انصاری با اشاره به اینکه روشنگری و بصیرت‌دهی حضرت زینب(س) سبب روشن شدن جبهه حق شد، خاطرنشان کرد: نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس نقشی بی‌بدیل بوده و امروز نیاز است تا این نقش ارزنده بیش از پیش دیده شود تا ایستادگی و مقاومت جبهه حق در مقابل استکبار صد چندان شود.

وی ابراز کرد: دشمن امروز حجاب، عفاف و تفکر ما را هدف گرفته و ایستادگی زنان در سنگر عفاف و حجاب پیروزی‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را رقم زده است.

انصاری ادامه داد: با مطالعه وصیت نامه شهدا خواهیم خواند که توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است و اگر ما نتوانیم این سنگر را حفظ کنیم شکست سنگینی را خواهیم خورد.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن با هدف قرار دادن این سنگر به‌دنبال تسلط بر کشور ما برای رسیدن به امیال خود است، بیان کرد: آسایش و امنیت در جمهوری اسلامی به راحتی به‌دست نیامده و باید با بصیرت و روشنگری سنگر عفاف و حجاب را حفظ کرد تا شکست نصیبمان نشود.

در این همایش به چهار زوج جوان با کمک و همراهی دانش‌آموزان شهر یاسوج جهیزیه اهدا شد.

Visits: 2