توزیع ۶۴۲ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های کهگیلویه و بویراحمدی
توزیع ۶۴۲ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های کهگیلویه و بویراحمدی
با حضور سردار ضیاالدین حزنی معاون هماهنگ‌‌کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران ۶۴۲ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهداء شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور سردار ضیاالدین حزنی معاون هماهنگ‌‌کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح، نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و سایر مسوولان استان توزیع ۶۴۲ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج های جوان در کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت.

سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با بیان اینکه سال آینده کنگره ملی شهدای استان برگزار خواهد شد، ابراز داشت: به مناسبت این رویداد بزرگ فرهنگی، هر سری جهیزیه به نام یک شهید در استان مزین شده است.

توزیع بیش از ۴ هزار سری جهیزیه توسط سپاه در کشور

در ادامه هم معاون هماهنگ‌‌کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با اشاره به اهمیت ازدواج آسان بیان کرد: اقدامات خوبی برای ترویج ازدواج آسان در تمامی ارگان‌های سپاه پاسداران در حال انجام است و فرماندهان سپاه در تمامی استان‌ها گزارش‌های مربوط به این موضوع را به اطلاع افکار عمومی می‌رسانند. 

سردار ضیاالدین حزنی گفت: با توجه به شعار تولید کالای ایرانی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است اقلام تمام جهیزیه ها در کارخانه های داخل تولید شده است.

وی با بیان اینکه هدف از طرح ازدواج آسان کاهش طلاق و افزایش فرزند آوری است، افزود: تاکنون چهار هزار و ۴۸۳ سری جهیزیه توسط سپاه در کشور توزیع شده است که بعد از این مرحله در فاز دوم کار توزیع با همکاری کمیته امداد و بهزیستی انجام می شود.

Visits: 1