تداوم کاهش قیمت دلار و ثبات نرخ انواع سکه در معاملات امروز بازار
تداوم کاهش قیمت دلار و ثبات نرخ انواع سکه در معاملات امروز بازار
قیمت دلار در جریان معاملات امروز 28 آذرماه، نسبت به روز معاملاتی گذشته با کاهش مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۶۳ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۲۷ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۶۳ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۹۱۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۸ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۷۲۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته نوسان اندکی داشته است، اما در جریان معاملات دیروز این نرخ به کانال ۴۹ هزار تومان بازگشت.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز به نرخ ۲۵ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۹ میلیون و ۴۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۴۱۵ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش یک صدم درصدی، ۲۰۲۶ دلار است.

Visits: 2