تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای آسفالت راه‌های روستایی کهگیلویه
تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای آسفالت راه‌های روستایی کهگیلویه
فرماندار کهگیلویه از تخصیص ۲۰ میلیاردتومان برای آسفالت ۲۰ کیلومتر راه‌های روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید عبدالعزیز موسوی در جمع خبرنگاران از اجرای آسفالت ۲۰کیلومتر راه‌های روستایی در بخش مرکزی این شهرستان با همکاری راهداری و بخشداری خبر داد و اظهار کرد: ۲۰ میلیارد تومان برای آسفالت این راه‌ها تخصیص یافت.

فرماندار شهرستان کهگیلویه افزود: هفت میلیارد تومان اعتبار به آسفالت راه روستایی دارگنده و لیرتلخک اختصاص داده شد.

وی بیان کرد: مردم روستاهای مورد نظر در تردد به مرکز شهرستان کهگیلویه با مشکلات اساسی از جمله حوادث جاده‌ای روبه‌رو بودند لذا عملیات بهسازی و آسفالت این جاده برای مردم بسیار ضروری بود.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اجرای مشابه در جاده مواصلاتی روستای امامزاده یحیی به جاده پاتاوه _دهدشت و پیشرفت این پروژه گفت: مردم روستاهای این مسیر به خاطر ۱۰کیلومتر مسافت تا راه اصلی به ناچار فاصله بیشتری را طی می‌کردند تا به مرکز  شهرستان برسند واین دغدغه‌ای اصلی در حوزه راه روستایی ما محسوب می‌شد و تحقق این امر در راستای خدمت جهادی به مردم و شنیدن مطالبه آنان بود.

موسوی هم‌چنین از اختصاص ۱۳میلیارد تومان برای زیرسازی و آسفالت این راه ۱۰ کیلومتری خبر داد و گفت: با تلاش‌های انجام‌شده زیرسازی و آسفالت شش کیلومتر آن به اتمام رسیده که با  تخصیص بیشتر روند اجرای آن تکمیل خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که توسعه آسفالت راه‌های روستایی شتاب بیشتری به خـود گرفته است تصریح کرد: ظرف دو ماه گذشته راه روستاهای امامزاده پهلوان، دمهد، آدرکان، برج علیشیر، چنگلوا، بوا، روشن آباد دارگنده و لیر تلخک از نعمت آسفالت برخوردار شده است.

Visits: 1