تحریم رسانه‌های انقلابی، نشانه آزادی بیان دروغین آمریکایی
تحریم رسانه‌های انقلابی، نشانه آزادی بیان دروغین آمریکایی
فرمانده انتظامی کردستان اعمال تحریم‌ها علیه خبرگزاری‌های فارس، تسنیم و شبکه تلویزیونی پرس‌ تی‌وی را نشانه آزادی بیان دروغین نهادهای آمریکایی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، فرمانده انتظامی کردستان در پیامی تحریم خبرگزاری‌های فارس، تسنیم و شبکه تلویزیونی پرس‌ تی‌وی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: اخیرا در فهرستی که وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرده است، نام خبرگزاری‌های تسنیم، فارس و شبکه تلویزیونی پرس‌تی‌وی تحریم‌ها اضافه شده‌اند.

کشورهای استعمارگر و در راس آنها آمریکای جنایتکار فقط ریاکارانه و مزدورانه شعارهای زیبا سر می‌دهد و لیکن مستبدانه برخورد می‌کند و هیچ ارزشی برای استقلال و حقوق سایر ملت‌ها قائل نیست.

آمریکا به عنوان بزرگترین حامی تروریست و گرداننده رسانه‌های مزدور که مروج خشونت و خرابکاری علیه ملت‌های مستقل هستند، به بهانه‌های مختلف هر رسانه و یا صدایی که مقابل زورگویی‌های مستکبرانه و پیاده‌نظامش باشند، تحت فشار می‌گذارد و با کارشکنی و تهدید سعی دارد، آنها را منفعل و بی‌اثر کند. 

غرب و به ویژه آمریکا، زمین رسانه و فضای مجازی را خط مقدم جنگ ترکیبی علیه ملت‌ها تعریف کرده‌ است و حضور جریان‌هایی غیر از آنچه خود هدایت آنها را در دست دارند، برنمی‌تابند. براساس نظم استعماری آنها، کشورها در زمینه افکار عمومی همیشه می‌بایست بی‌دفاع و مرعوب باشند.

دشمنان این مرزو بوم با بهره‌گیری از اقدامات رسانه‌ای و عملیات روانی و تحریم خبرگزاری‌های اثرگذار سعی در بر هم زدن آرامش جامعه و تضعیف قوا و اراده مسئولان را دارند که به حول و قوه الهی در این مسیر نیز همانند اقدامات شوم دیگر خود ناکام خواهند ماند.

در پایان، فرمانده انتظامی استان ضمن محکوم کردن این اقدام آمریکای جنایتکار در اعمال تحریم‌ها علیه خبرگزاری‌های تسنیم، فارس و شبکه تلویزیونی پرس‌ تی‌وی که نشانه آزادی بیان دروغین نهادهای آمریکایی است، اعلام می‌کند، انتظامی استان به منظور حفظ و ارتقاء امنیت مردم  در کنار رسانه‌های انقلابی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

Visits: 2