تایید شد :مدافع ملی پوش انگلیس رباط داد
تایید شد :مدافع ملی پوش انگلیس رباط داد
تایرون مینگز، مدافع استون ویلا، باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ،تایرون مینگز، مدافع استون ویلا پس از مصدومیت شدید زانو در بازی شنبه مقابل نیوکسل، برای عمل جراحی آماده است.مینگز ۳۰ ساله در نیمه اول مسابقه در سنت‌جیمز‌ز‌ پارک به اجبار از زمین بازی بیرون رفت و به نظر می‌رسید که درد شدیدی را تحمل می‌کند.باشگاه استون ویلا تایید کرده که مصدومیت او بسیار مهم است و این مدافع با “فرایند توانبخشی طولانی” روبرو است.

در بیانیه این باشگاه آمده است: “استون ویلا می‌تواند تایید کند که تایرون مینگز از ناحیه زانو مصدوم شده است. ملی پوش انگلیسی پس از آسیب دیدن زانویش در نیمه اول بازی روز شنبه مقابل نیوکسل، از زمین خارج شد. زانوی این مدافع اسکن شده است و متأسفانه قبل از یک روند طولانی توانبخشی به عمل جراحی نیاز دارد.”

این دومین آسیب‌دیدگی بزرگ برای استون ویلا طی یک هفته است. امی بوئندیا پیش از این به دلیل آسیب‌دیدگی رباط صلیبی زانویش بازی نیوکسل را از دست داده بود.

مینگز در دقیقه ۳۱ بازی نیوکسل پس از برخورد با الکساندر ایساک روی زمین افتاد، این مدافع برای مدت زمان زیادی در زمین تحت درمان قرار گرفت و سپس با برانکارد از زمین خارج شد.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه