تاکید روسای مجلس و قوه قضائیه بر همکاری کامل برای انجام وظایف دولت
تاکید روسای مجلس و قوه قضائیه بر همکاری کامل برای انجام وظایف دولت
محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام محسنی اژه‌ای روسای دو قوه مقننه و قضاییه در این جلسه ضمن تسلیت به مناسب شهادت آیت‌الله رئیسی بر همکاری کامل با مخبر برای انجام وظایف قوه مجریه تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبر گزاری فارس،جلسه فوق العاده سران قوا صبح امروز در حالی به میزبانی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد که محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام محسنی اژه‌ای روسای دو قوه مقننه و قضاییه هم در این جلسه حضور داشتند.این جلسه صبح امروز (دوشنبه) و درپی اعلام عروج آیت الله رئیسی رئیس جمهور و هیئت همراه برگزار شد.

محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام محسنی اژه‌ای ،‌ روسای دو قوه مقننه و قضاییه در این جلسه ضمن تسلیت به رهبری معظم انقلاب،‌ مردم شریف ایران و معاون اول رئیس جمهور و اعضای دولت بر همکاری کامل با مخبر برای انجام وظایف قوه مجریه تاکید کردند. مخبر در این نشست با اعلام تاثر عمیق و حزن غیر قابل وصف خود و اعضای دولت،‌تصریح کرد: راه ‌خادم الرضا و دوستدار ملت ایران،‌ آیت الله رئیسی در انجام وظایف محوله را بدون هیچ خللی دنبال خواهیم کرد و امام خامنه‌ای و ملت شریف ایران مطمن باشند راه ما راه رئیس جمهور مردمی است و خدمت توقف نخواهد داشت.

Visits: 1