بیش از ۱۴ هزار نفر در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند
بیش از ۱۴ هزار نفر در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند
سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور درباره تعداد داوطلبانی که تا ظهر امروز ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند، گفت: 14 هزار و 88 داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی، ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور درباره تعداد داوطلبانی که تا ظهر امروز (۲آبان) ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند، اعلام کرد: تا ساعت ۱۴ امروز، ۱۴ هزار و ۸۸ نفر داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی، ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

وی افزود: امروز که روز ششم است، ۳۳۶۴ نفر وارد سامانه شدند و ثبت نام خود را انجام دادند؛ همچنین امروز یک درصد به جمع داوطلبان خانم اضافه شده است و ۱۱ درصد از این تعداد را بانوان تشکیل می‌دهند و ۸۹ درصد را آقایان.

اسلامی با بیان اینکه ترکیب سنی تفاوت چندانی نکرده است، اظهار داشت: ترکیب سنی ۳۰ تا ۴۰ سال ۲۸ درصد، ۴۰ تا ۵۰ سال ۳۶ درصد، ۵۰ تا ۶۰ سال ۲۷ درصد و ۷۰ تا ۸۰ سال ۹درصد هستند. 

سخنگوی ستاد انتخابات حوزه های انتخابیه کرج، شهریار، تهران، یزد، مشهد، رباط کریم، ساوجبلاغ، دماوند، کاشان و آران و بیدگل را جوز حوزه‌های پیشرو در ثبت‌نام انتخابات تا ظهر امروز اعلام کرد. 

Visits: 1