بیت کوین یک قدم تا از دست دادن کانال ۲۶ هزار دلاری
بیت کوین یک قدم تا از دست دادن کانال ۲۶ هزار دلاری
در معاملات 24 ساعت گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین حدود 2 درصد پایین آمد و به 26 هزار و 85 دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، در معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۱.۸۸ درصد پایین آمد و تا از دست دادن کانال ۲۶ هزار دلاری فقط ۸۵ دلار فاصله دارد.

در حال حاضر هر بیت کوین ۲۶ هزار و ۸۵ دلار در حال معامله است که نسبت به هفته گذشته بیش از ۳ درصد افت کرده است. با این حساب ارزش کل بازار این ارز مجازی ۵۰۸ میلیارد دلار شده و تعداد کل بیت‌کوین‌های استخراج شده در جهان هم از ۱۹ میلیون و ۴۹۵ هزار عدد گذشته است.

قیمت اتریوم هم در معاملات امروز بیش از ۱.۲ درصد عقب نشست و به ۱۵۷۴ دلار رسید. قیمت ریپل هم ۳ درصد ریخت و هم اکنون ۴۹ سنت خرید و فروش می‌شود.

قیمت کاردانو اما افت زیادی را تجربه نکرد و با کاهش نسبی نسبت به دیروز ۲۴ سنت خرید و فروش می‌شود. قیمت دوج کوین اما ۱.۴۶ درصد منفی شد و ۰.۰۶۰ دلار در حال دست به دست شدن است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم امروز ۱.۳۸ درصد کمتر شد و به ۱۰۴۰ میلیارد دلار رسید.

با وجود کاهش قیمت ارزهای مجازی در معاملات امروز اما بازار معاملات آنها امروز ۲۳ میلیارد دلار حجم خورده که نسبت به روز قبل از آن ۶۱ درصد رشد کرده است.

Views: 1