بگو و بخند گل‌محمدی در کنار هم‌بازی قدیمی (عکس)
بگو و بخند گل‌محمدی در کنار هم‌بازی قدیمی (عکس)
سرمربیان پرسپولیس و نساجی قبل از شروع بازی تدارکاتی با یکدیگر خوش و بش کردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ؛پرسپولیس آماده‌سازی خوبی در داخل کشور برای حضور در فصل جدید لیگ برتر داشته و در دیدارهای تدارکاتی خود به پیروزی رسیده، از ساعت ۱۹ عصر امروز در آخرین مسابقه دوستانه قبل از نخستین جدال رسمی مقابل آلومینیوم اراک، به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت.

یحیی گل‌محمدی که فصل گذشته قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را همراه با پرسپولیس کسب کرد، با انجام تمرینات و برنامه‌ریزی دیدارهای تدارکاتی سعی کرده تا دوباره شاگردان خود را در بهترین شرایط آماده حضور در فصل جدید کند که البته نتوانستند برخلاف برخی تیم‌ها مثل نساجی مازندران اردوی خارجی داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس با توجه به تعویق مسابقات هفته اول لیگ برتر و فاصله تا اولین بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک، امروز تیمش را در آخرین بازی دوستانه به مصاف نساجی مازندران فرستاده که قبل از شروع این دیدار یحیی گل‌محمدی با همتای خود در نساجی (سید مهدی رحمتی) خوش و بش کرد.

سرمربیان پرسپولیس و نساجی مازندران قبل از شروع این دیدار دوستانه به همراه افشین پیروانی و فرهاد کوچک‌زاده، مدیران دو تیم، در کنار یکدیگر حضور پیدا کردند و در زمان تمرین بازیکنانشان، بگو و بخند داشتند.

Visits: 1

  • نویسنده : پایگاه خبری شباویز
  • منبع خبر : ورزش سه