بودجه استقلال زیر ۳۰۰ میلیارد آمد!
بودجه استقلال زیر ۳۰۰ میلیارد آمد!
بودجه باشگاه استقلال با تغییرات صورت گرفته در قراردادها به زیر 300 میلیارد تومان آمد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، با تغییرات ایجاد شده در لیست بازیکنان و کادرفنی استقلال، بودجه این باشگاه به زیر ۳۰۰میلیارد تومان آمده و البته که باید بازهم تغییراتی در مبالغ قراردادها ایجاد شود.

استقلالی‌ها که بودجه خود را برای فصل جاری ۳۳۰ میلیارد برآورد کرده بودند، نتوانستند به واسطه قوانین سقف بودجه برخی قراردادهای خود را ثبت کنند. مدیران باشگاه در این شرایط تغییراتی را در لیست بازیکنان و قرارداد نفرات ایجاد کردند تا بتوانند نفرات جدیدی را به لیست اضافه کنند.

چند روز قبل اعلام شد که رقم قراردادهای ثبت شده استقلال به ۳۰۲ میلیارد تومان رسیده و حالا با توجه به تضمین قبلی و تغییرات ایجاد شده این رقم به کمتر از ۳۰۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.

علی سامره سرپرست استقلال بعد از دیدار با ملوان در جمع خبرنگاران اعلام کرد که استقلال صد درصد سقف بودجه را رعایت کرده تا کاهش بودجه به زیر ۳۰۰ میلیارد تومان را بیان کند.

البته مدیران استقلال برای ثبت قرارداد برخی دیگر از بازیکنان خود مجبور به ایجاد تغییرات جدید در مبالغ قراردادها هستند تا ضمن سقف بودجه از همه نفرات خود استفاده کنند.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه