بلیت رایگان مشهد برای مسافران پرواز تأخیرخورده نجف-تهران
بلیت رایگان مشهد برای مسافران پرواز تأخیرخورده نجف-تهران
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: به مسافران پرواز شماره ۵۳۱۸ مسیر نجف به تهران هما که در روز 11 مرداد با تأخیر انجام شد، بلیت رایگان رفت و برگشت مشهد اعطا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حسام قربانعلی،‌ با اشاره به تاخیر پرواز نجف- تهران به شماره ۵۳۱۸ اظهار داشت: بامداد امروز و با دستور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جلسه اضطراری درباره تاخیر اخیر در مسیر نجف به تهران برگزار شد و همه معاونت‌ها و اداره های درگیر در انجام این عملیات نسبت به پیشامد مذکور پاسخگو بودند.

وی گفت: با توجه به این‌که همه مسافران این پرواز زائران عتبات عالیات هستند، با دستور مدیرعامل ایران‌ایر مقرر شد به همه مسافران بلیت رفت و برگشت در مسیر مشهد مقدس اعطا شود.

قربانعلی ادامه داد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با عذرخواهی بابت این پیشامد، خود را مکلف به پاسخگوی به درخواست همه مسافران می‌داند و امیدواریم با پیگیری‌های بیشتر و مجدانه از بروز پیشامدهای اینچنینی، هر چند غیرقابل پیش‌بینی است، جلوگیری کنیم.

بنابراین گزارش پرواز‌ شماره ۵۳۱۸ ‌شرکت هواپیمایی ایران‌ایر قرار بود روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۱۷:۳۵ ‌‌از نجف به مقصد تهران حرکت کند که با حدود ۹ ساعت تأخیر، ساعت ۲ بامداد روز بعد انجام شد.

Views: 1