برگزاری مسابقات اسنوکر قهرمانی جهانی به میزبانی قطر
برگزاری مسابقات اسنوکر قهرمانی جهانی به میزبانی قطر
مسابقات جهانی اسنوکر آقایان و بانوان در سال میلادی جاری، به میزبانی قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه، فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر (IBSF) پیش از این مسابقات جهانی سالیانه در بخش آقایان، بانوان و پیشکسوتان اسنوکر (۱۵توپ و ۶ توپ) و بیلیارد ۳ توپ را در ماه‌های اکتبر و نوامبر امسال برنامه ریزی کرده بود اما به دلایلی این مسابقات به تعویق افتاد و میزبانی این مسابقات به کشور قطر واگذار شد.

مقرر گردیده بود مسابقات اسنوکر ۶ توپ آقایان و پیشکسوتان قهرمانی جهان، اسنوکر ۶ توپ بانوان قهرمانی جهان، اسنوکر تیمی آقایان قهرمانی جهان و بیلیارد سه توپ آقایان قهرمانی جهان از تاریخ ۱۵ تا ۴ سپتامبر ۲۰۲۳ (۲۴ – ۱۳ شهریور ۱۴۰۲) به میزبانی کشور مالزی برگزار گردد و مسابقات اسنوکر ۱۵ توپ انفرادی قهرمانی جهان (آقایان ، بانوان و پیشکسوتان) ۲۰۲۳ از تاریخ ۱۵ تا ۱ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۳ – ۹ مهر ۱۴۰۲) به میزبانی هندوستان برگزار شود.

از این رو و بواسطه تغییرات جدول برنامه ریزی، مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۳ در ماه نوامبر ۲۰۲۳ (آبان ماه ۱۴۰۲) به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق، تقویم و جزئیات رشته‌هایی که قرار است مسابقات آن برگزار شود، در زمان مقرر توسط فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر (IBSF) منتشر خواهد شد.

Visits: 1

  • منبع خبر : ورزش سه