برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در سراسر کهگیلویه و بویراحمد
برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در سراسر کهگیلویه و بویراحمد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم گرامیداشت ۹ دی روز شنبه در مصلای شهر یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید جواد خاضع در نشست ستاد بزرگداشت ۹ دی روز  بصیرت و میثاق امت با ولایت با تبریک و تسلیت شهادت ” سید رضی موسوی” از مستشاران نظامی گفت: این ترور ناجوانمردانه بار دیگر خوی وحشی‌گری این رژیم جعلی را نشان داد و حتما توان سختی در قبال این جنایت خواهند داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: دشمن هرگز دست از فتنه و دشمنی برنمی‌دارد به همین جهت ۹ دی ظرفیت مهمی است و باید از این فرصت در جهت روشنگری و تبیین فتنه‌های جدیدی که دشمن در برنامه دارد استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه فتنه‌های دشمنان تنها در سال ۸۸ خلاصه نمی‌شود، گفت: سال گذشته دشمن با طراحی یک فتنه جدید سعی در سرنگونی نظام داشت.

این مسوول بیان کرد: ۹ دی فرصت ارزشمندی است تا جایگاه ولایت به عنوان عمود خیمه انقلاب تبیین شود و نقش مقام معظم رهبری در مهار فتنه‌ها و ارتقاء روحیه انقلابی تاثیرگذار است.

وی بر برگزاری یادواره شهدای فتنه سال ۸۸  تاکید کرد و گفت: ۹ دی فرصت مغتنمی برای تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات پایان سال است.

خاضع بیان کرد: شعار ۹ دی امسال بازخوانی فتنه‌های آمریکایی صهیونیستی‌ است که در تمام مناطق استان برنامه ۹ دی تدارک دیده شده است، این مراسم روز شنبه ساعت ۱۰ صبح در مصلای شهر یاسوج با سخنرانی حجت‌الاسلام آزادی‌خواه نماینده مردم شهرستان ملایر استان همدان در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

وی از همه مردم، احزاب، گروه‌ها و همه کسانی که دل در گروی انقلاب دارد برای حضور باشکوه در مراسم یوم الله ۹ دی دعوت به عمل آورد.

Visits: 7