برگزاری جشنواره سلاله در چهار محور فرهنگی، اجتماعی،قرآنی و مدیریتی و عمرانی
برگزاری جشنواره سلاله در چهار محور فرهنگی، اجتماعی،قرآنی و مدیریتی و عمرانی
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از ارسال بیش از 5 هزار اثر به جشنواره سلاله خبر داد و گفت: آئین اختتامیه نخستین دوره جشنواره «سلاله»، هشتم آبان ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز،حجت‌الاسلام غلامرضا عادل با اشاره به انجام فعالیت‌های متنوع در عرصه امامزادگان در چارچوب سیاستها، راهبردها و اهداف برنامه ریزی شده گفت: در کنار اقدامات فرهنگی و اجتماعی و جلسات و دوره های آموزشی که برگزار می‌شود برای ایجاد انسجام و وحدت رویه در فعالیت ها، بحث جشنواره تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره سلاله اظهار کرد: از بین ۸ هزار بقعه متبرکه که در سطح کشور وجود دارد، ۱۲۰۰ امامزاده در این جشنواره که در قالب سه سطح برگزار می شود، شرکت کردند. در سطح یک تقریبا ۲۰۰ بقعه در سطح دو ۳۴۷ بقعه و مابقی در سطح سه شرکت کردند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: این جشنواره در چهار محور فرهنگی، اجتماعی، قرآنی و مدیریتی و عمرانی برگزار شد. به عنوان مثال در بحث فرهنگی، به استقرار هیئات در بقاع متبرکه و سبک زندگی پرداخته شده و یا در حوزه اجتماعی، بحث قرار دوازدهم و شمیم خدمت مد نظر قرار داشته است.  
وی از ارسال بیش از ۵ هزار اثر به این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: آثار ارائه شده طی یک مرحله در استانها داوری شدند و برگزیدگان استانی به مرحله داوری کشوری راه یافتند و بر اساس برنامه ریزی انجام شده، هشتم آبان ماه اختتامیه این جشنواره با حضور مسئولان کشوری برگزار می‌شود.

Views: 2