بررسی و تصویب ۲۶۳ میلیارد تومان اعتبارات محرومیت زدایی در کهگیلویه و بویراحمد
بررسی و تصویب ۲۶۳ میلیارد تومان اعتبارات محرومیت زدایی در کهگیلویه و بویراحمد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات محرومیت‌زدایی در بخش‌های مختلف توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، جهانگیر شاهینی در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اعتبارات محرومیت زدایی استان بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۲ به میزان ۲۶۳ میلیارد تومان سهم کهگیلویه و بویراحمد است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این میزان اعتبار در بخش‌های راه روستایی و عشایری، آب روستایی، مدارس و مسکن محرومان استان تخصیص خواهد یافت.

شاهینی ادامه داد: سهم راه روستایی و عشایری از اعتبارات محرومیت زدایی ۴۵ میلیارد تومان، مدارس ۶۶ میلیارد تومان و آب روستایی ۶۷ میلیارد تومان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یادآور شد سهم سازمان‌های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره)و اداره کل بهزیستی برای ساخت مسکن محرومان به ترتیب ۵۱ میلیارد تومان و ۳۴ میلیارد تومان است.

شاهینی گفت، اولویت توزیع و تخصیص اعتبارات با پروژه‌های نیمه تمام در حوزه محرومیت زدایی است که تا پایان سال ۱۴۰۲ تمام شوند و هیچ پروژه جدیدی تعریف نمی‌شود.

در ادامه جلسه آئین رونمایی از اسناد توسعه استان همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد این اسناد شامل سند توسعه، نظریه پایه و سند چشم انداز توسعه استان است.

سپس مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست به رای گذاشته شد و با تعدادی از طرح‌ها موافقت شد و برخی از طرح‌ها نیز جهت بررسی بیشتر مجددا به دستگاه مربوطه ارجاع داده شد.

Visits: 1