اولین ضرب‌الاجل فرماندار جدید کهگیلویه
اولین ضرب‌الاجل فرماندار جدید کهگیلویه
فرماندار شهرستان کهگیلویه خواستار تعیین تکلیف و گزارش زمین جدید بیمارستان جدید دهدشت ظرف چند روز آینده از راه و شهرسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید حمزه محقق‌زاده در جلسه شورای اداری با توجه به انتخابات پیش‌رو، اصول چهارگانه رهبر انقلاب را یادآور شد و با بیان این‌که مجریان انتخابات، این مهم را مد نظر داشته باشند اظهار کرد: عملکرد مسؤولان باعث می‌شود مردم پای صندوق‌های رای بیایند یا نیایند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه افزود: هیچ مدیری حق ندارد از اموال دولتی در انتخابات له یا علیه کسی استفاده کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود پروژه‌های شهرستان را یادآور شد و با بیان این‌که عمر برخی از این پروژه‌ها به ۴۰ سال بر می‌گردد و هم‌چنان به قوت خود باقی هستند گفت: از هر طرف نگاه کنیم ورودی‌های دهدشت مشکل‌‌آفرین هستند، شهرداری دهدشت با اجرای برنامه‌ریزی دقیق این مهم را در دستور کار قرار دهد.

محقق‌زاده وضعیت همه شهرهای کهگیلویه را نیازمند تحول اساسی خواند و بیان کرد: خیلی از پروژه‌ها نیاز به اعتبار ندارند و نیاز به خلاقیت دارند.

وی با بیان این‌که مشکل استان ما کمبود اعتبار نیست، محرومیت را ناشی از گروه‌های سیاسی و جناحی عنوان و اظهار کرد: موضوعات قومیتی سهم‌های مهلک منطقه ما هستند که باعث کدورت در بین مسؤلان می‌شود و به جامعه هم تسری پیدا می‌کند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با توجه به روند طولانی شدن زمین جدید بیمارستان دهدشت، خطاب به رییس اداره راه و شهرسازی گفت: این موضوع را تا چند روز آینده به صورت حل شده به فرمانداری گزارش دهید.

Visits: 4