اولین برنامه زنده شبکه نسیم روی آنتن می‌رود/از شب یلدا «نسیمی‌شو»
اولین برنامه زنده شبکه نسیم روی آنتن می‌رود/از شب یلدا «نسیمی‌شو»
«نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی اولین برنامه زنده شبکه نسیم از آغاز به کار این شبکه محسوب می شود که به زودی روی آنتن میرود

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از پایگاه خبری هنرآنلاین، «نسیمی‌شو» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی برنامه جدیدی است که از شب یلدا روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و اولین برنامه زنده شبکه نسیم از آغاز به کار این شبکه محسوب می شود.

«نسیمی‌شو» با مأموریت معرفی برنامه‌های شبکه نسیم و همچنین تصاویر دیده نشده از این برنامه‌ها به آنتن می آید و با دعوت از عوامل برنامه ها به آنها می‌پردازد.

به فراخور عوامل دعوت شده بخش های برنامه هم به همین صورت برای مخاطبان آماده می شود، در بخش «پشت صحنه» به اتفاقات پشت صحنه برنامه ها پرداخته می‌شود، همچنین در بخش «آدم های اون ور آب» با اجرای پدرام ابدان با سلبریتی های خارجی به روش هوش مصنوعی گفتگو می‌کنند. در بخش «پادرمیونی» عوامل برنامه به همراه هنرمندان سراغ افرادی می‌روند که با هم کدورت دارند تا آنها را با هم آشتی دهند.

در بخش استند آپ کمدی، هانا ستوهی و محمدحسین توسلی افراد برگزیده مسابقه «خنداننده شو» حضور دارند.

«نسیمی‌شو» قرار است پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها هر هفته با شعار «حتی به یه لبخند» در ۵۰ دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه نسیم برود.

Visits: 2