انتقاد شدید نماینده مجلس از دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا
انتقاد شدید نماینده مجلس از دو جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا
نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از دو جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی روشنفکر در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در ابتدای ورود ما به مجلس بحران کویید ۱۹ را در کشور داشتیم که  بیشتر ناشی از سوء مدیریت در کشور بود نظارت‌های ضعیف و قانونگذاری ضعیف موجب شده بود تا مشکلات زیادی برای کشور ایجاد شود‌.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در همان روزها علاوه بر کووید ۱۹ برجام نیز جمع شده بود و بعضی‌ها به دلایل شرایط به وجود آمده اشکال را بر ما وارد می‌کردند.

وی در ادامه اظهارات خود افزود: اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی باید روشنگری کند که علت مشکلات در کشور و در استان چه بوده است متاسفانه چپ و راست فرصت‌های زیادی را سوزاندند.

وی در ادامه انتقادات خود از دو جریان سیاسی چپ و راست گفت :در  اساسنامه ندای وحدت به این موضوع اشاره کرده‌ام افراطی‌گری‌های هر دو جریان باعث وضعیت کنونی شده است مغزهای زیادی را فراری دادند و شایسته سالاری را نادیده گرفتند.

نمایندگی مردم شهرستان‌های بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: آنها سرمایه‌سوزی کردند اما به جای اینکه عذرخواهی کنند ما را متهم می‌کنند رسانه‌ها باید این مسائل را در استان دنبال کنند باید چهره‌ها به خوبی تحلیل شوند تا معلوم شود واقعیت چیست.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: کدام یک از آن دو جریان سیاسی اکنون در استان ما پاسخگو هستند، همین‌ها از بدو ورود ما به مجلس تخریب‌ها را آغاز کردند ما نیز با همه این تخریب‌ها هیچ‌گاه به دنبال شکایت و یا حذف نبودیم.

وی در ادامه با بیان اینکه چرا در طول سنوات گذشته همواره از این مدیران گلایه‌مند بوده و آنها را به چالش کشیده است گفت: وقتی استان یزد این همه کویر می‌بینیم به استان خودمان را نگاه می‌کنیم در می‌یابیم که با بودن این همه سرمایه چرا آقایان کاری انجام ندادند و در شاخص‌های توسعه از همه جا پایین‌تر هستیم .

 نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر در جایی فریاد می‌زنیم و به چالش می‌کشیم به سوء مدیریت‌ها برمی‌گردد ما دست انسان‌های متعهد و سالم را می‌بوسیم و قدردان آنها هستیم چه چپ و چه راست از آنها قدردانی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مشکلات و نارسایی‌ها در استان ما خیلی زیاد است یادآور شد: اگر سوء مدیریت‌ها نبود اکنون رشد و بالندگی بیشتری داشتیم ما هم در مجلس سعی می‌کنیم که منفعل نباشیم و از بدو ورود خودمان برای رفع مشکلات نطق‌ها داشتیم و تذکرات زیادی دادیم.

وی بار دیگر دو جریان سیاسی چپ و راست را به نقد کشید و گفت: یک جریان دیگری را به غرب گرایی و آن یکی هم جریان مقابل را به واپس گرایی متهم می‌کند باید به جای این کارها و به جای این حرف‌ها به فکر مردم می‌بودند.

Visits: 1