انتخابات سالم در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌کنیم
انتخابات سالم در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌کنیم
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتمادسازی و جلب اعتماد مردم مهمترین راهبرد هیات بازرسی انتخابات استان است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر قلی‌پور  در جلسه هیات بازرسی انتخابات استان بر ضرورت بی‌طرفی و قانونمداری اعضای این هیات تاکید کرد و گفت: اعضا با حرکت در دو محور قانونمداری و بی‌طرفی نسبت به اجرای قانون اهتمام جدی داشته باشند.

 وی با بیان اینکه بازرسان انتخابات باید اشرافیت کامل و کافی به قوانین انتخابات داشته باشند عنوان کرد: باید تلاش کنیم با محور قرار دادن قانون، انتخاباتی سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم در استان برگزار کنیم.

قلی پور با تاکید بر اینکه اعضای هیات بازرسی به عنوان ناظران حسن اجرای قانون در روند برگزاری انتخابات، مسئولیت سنگینی بر دوش دارند ادامه داد: اعضائ هیات بازرسی در استان و شهرستان ها نباید تحت تاثیر هیچ جریان سیاسی و یا کاندیدای خاصی قرار گیرند و هدف آنها فقط اجرای مُر قانون باشد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات استان گفت: تقویم زمان‌بندی هیات بازرسی انتخابات به زودی تنظیم و ابلاغ می شود و نشست‌های آموزشی نیز برای مسئولان هیات‌های بازرسی شهرستان‌ها و بازرسان برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه با عملکرد صحیح هیات بازرسی باید حسن اجرای انتخابات را تضمین کنیم گفت: تلاش می شود با اعتماد سازی و جلب اعتماد مردم انتخابات با مشارکت حداکثری و به دور از هرگونه شائبه برگزار گردد.

قلی پور همچنین بر عدم دخالت بازرسین در امور اجرایی تاکید کرد و گفت: حساسیت و دقت نظر بیشتر بازرسی بسیار ضروری است و هیچ یک از بازرسین و سربازرسین در فرآیند بازرسی انتخابات حق اعمال سلیقه های فردی خود را ندارند.

وی تاکید کرد از امروز تا روز انتخابات اعضای هیات های بازرسی استان و شهرستان ها چنانچه تخلفی انجام دهند و برای ما محرز شود برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.

Visits: 1