امشب رونمایی از نسل جدید فوتبال ساحلی ایران
امشب رونمایی از نسل جدید فوتبال ساحلی ایران
مسابقات کشورهای مشترک المنافع در قالب ۲۲ رشته ورزشی از امروز در بلاروس آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه،در روزهایی که لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران در تعطیلات نیم فصل خود به سر می‌برد، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بلافاصله بعد از حضور در تورنمنت سن پطرزبورگ، از امروز در مسابقات فوتبال ساحلی کشورهای مشترک المنافع شرکت می‌کند؛ علی نادری در این رقابت‌ها به چهره‌های سرشناس تیمش استراحت داده و برای مسابقات بلاروس جوانان مستعد تیمش را به خط کرده است.

ایران که در گروه اول رقابت‌ها با تیم‌های بلاروس، آذربایجان و امارات هم‌گروه است، از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی (ساعت ۱۹ به وقت تهران) جدالی با آذربایجان خواهد داشت تا به نوعی از نسل جدید فوتبال ساحلی ایران در ورزشگاه زوک رونمایی شود.

در لیست ۱۲ نفره نادری به جز مهدی شیرمحمدی و عباس رضایی که در تورنمنت‌های قبلی هم لباس تیم ملی را بر تن داشتند، دیگر ملی‌پوشان ایرانی منتظر فرصتی بودند تا توانایی خود را به نمایش بگذارند؛ سیدحسین میرحسینی، حمیدرضا دهقانی، محمدجواد خسروی، سبحان فاله، هادی فرهمند، سجاد عباسی، محمد رضی‌زاده، رضا دیری و حسین نجفی ملی‌پوشانی هستند که برای اثبات خود انتظار بازی امشب را می‌کشند.

نکته قابل توجه درباره تیم ملی ساحلی آن است که ۵ بازیکن یزدی در لیست نادری حضور دارند تا به نوعی شاکله تیم ملی جوان شده کشورمان همانند تیم ملی اصلی ایران از یزد باشد!

Views: 4

  • منبع خبر : ورزش سه